Deseti Sajam stipendija i visokog obrazovanja

• Category: Nacionalne
  • Published: Wednesday, 08 October 2014 23:00

Deseti Sajam stipendija i visokog obrazovanja, u organizaciji Instituta za razvoj obrazovanja, održat će se u utorak 14. listopada 2014. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu te u četvrtak 16. listopada 2014. na Sveučilištu u Rijeci.

Sveučilište u Zagrebu jedno je od triju glavnih partnera ovogodišnjeg Sajma, uz Nacionalnu i sveučilišnju knjižnicu i Sveučilište u Rijeci.

Zemlja partner ovogodišnjeg sajma je Francuska.

Sajam je jedinstven događaj u Hrvatskoj gdje učenici, studenti i ostali zainteresirani mogu doznati sve o mogućnostima studija i stipendiranja u Hrvatskoj i inozemstvu.

Na Sajmu se predstavljaju stipendije i drugi oblici financijske potpore, studijski programi i šira obrazovna ponuda dostupna hrvatskim građanima za visoko obrazovanje u Hrvatskoj i inozemstvu, što Sajam čini idealnim mjestom na kojem posjetitelji mogu pronaći sve informacije i usluge ključne za uspješnu prijavu na obrazovne programe u Hrvatskoj i inozemstvu.

Izvor: www.unizg.hr/