"Priče iz knjižnice" 2015. - prijavite svoje tekstove za novu zbirku

• Category: Informacije
  • Published: Monday, 12 October 2015 23:00

Webstilus klub objavljuje poziv na prijavu tekstova za "Priče iz knjižnice" 2015.

Propozicije:

Druga zbirka priča iz knjižnice bit će objavljena tijekom 2015/16. godine. Kako izgleda prethodna zbirka, koja se zove "Pod krovom stare knjižnice", pogledajte ovdje.

Učitajte na portal ili pošaljite E-mailom (webstilus(at)gmail.com) svoje priče i pripovijesti (isključivo na hrvatskom jeziku i narječjima) na temu: knjige, knjižnice, knjižničari, knjižničarstvo.

Novost u sljedećoj zbirci: knjižničari mogu, ako žele, poslati naziv knjižnice u kojoj rade, pa će i taj podatak stajati uz objavljenu priču.

Šaljite nam fotografije knjižnica! Najbolje 3 nagradit ćemo s po jednom zbirkom buduće knjige (uz fotografiju stoga obavezno stavite i svoje podatke).

Odgovore na eventualna pitanja možete pronaći na stranici na kojoj je objavljen prethodni natječaj za priče iz knjižnice.

Izvor: http://webstilus.com.hr/index.php/4608-poziv-nna-prijavu-tekstova-za-price-iz-knjiznice-2015