Natječaj: Priče iz knjižnice

• Category: Vijesti
  • Published: Monday, 22 February 2010 15:00
  • Written by urednik

Knjiga priča iz knjižnice - "Pod krovom stare knjižnice" - danas je izišla iz tiska - 1. kolovoza 2011.

Uredništvo portala www.Knjiznice.info raspisuje natječaj za najbolje tekstove iz života knjižničara i knjižnica.

U obzir dolaze kraće priče, pripovijetke i crtice (do 4 kartice teksta), dakle izmišljeni ili stvarni događaji vezani uz knjižničare i knjižnice.

Najbolje učitane radove objavit ćemo koncem godine u zajedničkoj zbirci tekstova.

Registrirajte se na portal i objavljujte svoje uratke na zadanu temu do 30. studenoga 2010. godine, s punim imenom ili pod pseudonimom.

Popis priča izabranih za knjigu možete pratiti na linku: http://knjiznice.info/priceizknjiznice.pdf

Sretno!

P.S., 30 studenoga 2010.

Budući da na portalu nije objavjen dovoljan priča za "pristojnu zbirku", natječaj smo produžili dok se ne popuni barem 200 stranica.

OBAVIJEST - 22. srpnja 2011.

Prva knjiga u biblioteci "Priče iz knjižnice" - "Pod krovom stare knjižnice" - izlazi iz tiska početkom kolovoza 2011.

Autori (i ostali koji žele kupiti knjigu/knjige), mogu to učiniti ponedjeljkom u Webstilus klubu

Autorima izvan Zagreba šaljemo poštom (poštarina 10 kn), a autori iz inozemstva trebaju nas najprije kontaktirati u vezi s troškovima poštarine na E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Žiro-račun:
Webstilus klub, Zagreb
Zagrebačka banka
2360000-1102067522
svrha uplate: Vaše ime, donacija za "Priče iz knjižnice"

Devizne uplate:
Webstilus klub, Zagreb
Zagrebačka banka
2360000-2100419463
IBAN HR1623600001102067522
svrha uplate: Vaše ime, donacija za "Priče iz knjižnice"

Autori iz inozemstva na najednostavniji način mogu uplatiti svoje primjerke preko PayPal-a
(sve o PayPal načinu plaćanja možete pročitati ovdje: http://www.webstilus.net/content/view/2380/72/ )

Cijena knjige je 100 kn, a za autore koji u knjizi imaju objavljenu priču, cijena je 50 kn (autori mogu kupiti više primjeraka). Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript

Dogovorili smo i besplatnu dostavu za autore iz Zagreba, koji to žele. U tom slučaju knjigu ćete platiti prilikom preuzimanja od naših volontera. Za dogovor o terminu dostave nazovite 098 9335 001.

Dogovorili smo besplatnu dostavu za autore iz Zagreba, koji to žele. U tom slučaju knjigu ćete platiti prilikom preuzimanja. Za dogovor o terminu dostave nazovite 098 9335 001. Sva pitanja vezana uz knjigu "Pod krovom stare knjižnice" možete možete postavljati u komentarima ispod ove teme.

Nakon uplate pošaljite mailom podatke za slanje knjige poštom (za poštarinu dodajte simboličan iznos od 10 kn)

Pozivamo vas da i dalje učitavate svoje priče, pripovijetke i fotografije na temu: knjige, knjižnice, knjižničari, knjižničarstvo... Kad prikupimo dovoljan broj kvalitenih priča, izdat ćemo novu zbirku u biblioteci "Priče iz knjižnice".